دیدار مسئولین جامعه حمایت از بیماران ام.اس ایران با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور رئیس سازمان بهزیستی

officials-meet-society-s-support-of-ms-patients-with-minister-of-cooperatives,-labour-and-social-welfare-with-the-head-of-the-state-welfare-organization

مدیر عامل و معاونت اجرایی جامعه حمایت از بیماران ام.اس ایران در دیدار و نشستی صمیمی با آقای دکتر ربیعی وآقای دکتر بندپی به بررسی مشکلات بیماران ام.اس پرداختند.                                     

در این دیدار ابتدا بابائی از اقدامات و همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاههای ذیربط آن وزارتخانه با سازمان‏های مردم نهاد حوزه فعالیت معلولین و موسسات خیریه قدردانی نموده و ضمن تشریح اهداف، مأموریت و عملکرد جامعه حمایت از بیماران ام.اس ایران، لزوم رسیدگی بیشتر و همه جانبه به مشکلات بیماران ام.اس و همکاری دستگاه‏های دولتی و حمایتی با سازمان‏های مردمی را خواستار شد. همچنین وی آمادگی همکاری همه جانبه با بخش‏های ذیربط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را اعلام کرد.

officials-meet-society-s-support-of-ms-patients-with-minister-of-cooperatives,-labour-and-social-welfare-with-the-head-of-the-state-welfare-organization

جناب آقای دکتر ربیعی (وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی) با اشاره به همکاری نزدیک دستگاه‏های ذیربط این وزارتخانه و سازمان‏های مردم نهاد در رفع مشکلات و نگرانی مردم، معلولین و بیماران ام.اس و خدمت‏رسانی به افراد آسیب پذیر جامعه، رضایت و در نهایت آسودگی آنان را نتیجه همکاری مطلوب بین بخش‌های این وزارتخانه و سازمان‌های مردم نهاد دانستند.

در این دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مشکلات موسسه و بیماران ام.اس باخبر شده و در خصوص عملکرد، خدمت‌رسانی و حمایت از بیماران ام.اس نکاتی را راهنمایی کردند.

officials-meet-society-s-support-of-ms-patients-with-minister-of-cooperatives,-labour-and-social-welfare-with-the-head-of-the-state-welfare-organization

در بخشی از این دیدار که با حضور آقای دکتر محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور برگزار گردید، اقدامات لازم برای حمایت از بیماران ام.اس و همکاری با سازمان بهزیستی مورد بررسی قرار گرفت و مساعدت ریاست سازمان بهزیستی کشور را به همراه داشت.

در این جلسه مواردی همچون حمایت از بیماران ام.اس در بخش‌های معیشت، اشتغال و توانبخشی این بیماران، خیرین، درمانگاه‏ و مرکز جامع توانبخشی ویژه بیماران ام.اس ایران مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

برگزاری نخستین نمایشگاه نیازمندی های صنعت روابط عمومی

images

نخستین نمایشگاه نیازمندی های صنعت روابط عمومی 6 الی 9 آبان ماه سال جاری در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.

محمدرضا حقیقی رئیس برگزاری نخستین نمایشگاه  نیازمندی های صنعت  عمومی اعلام کرد: این نمایشگاه با هدف تامین نیازمندیهای این حوزه و به منظور ارائه توانمندیها ، ظرفیت ها و عملکرد روابط عمومی کشور با حضور روابط عمومی های وزارتخانه ها ، سازمانها ، شرکت های خصوصی تعاونی و بنگاه های تبلیغاتی ، موسسات کارگزاری روابط عمومی، شرکت های عرضه و فروش سامانه های اطلاع رسانی ، تلفن گویا ، تولیدکنندگان اپلیکیشن های ارتباطی و نرم افزارهای ارتباطی، بریده جراید، تولیدکنندگان هدایای تبلیغاتی و سررسید، برگزارکنندگان نمایشگاه ، سمینار، موسسات آموزشی و پژوهشی سازمانهای مردم نهاد و صنفی و حوزه های روابط عمومی، تبلیغات و بازاریابی از تاریخ 6 الی 9 آبان ماه سال جاری در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.

با توجه به نیازمندیهای این صنعت در حوزه های مختلف ، این نمایشگاه مامنی برای حضور مقتدراته روابط  عمومی ها  به منظور تامین نیازمندی های مختلف نرم افزار ی و سخت افزاری است.
برگزاری جشواره روابط عمومی، سمینار و کارگاه های جانبی با حضور اساتید بنام ، از دیگر برنامه های این نمایشگاه می باشد.

این نمایشگاه در راستای حمایت از بیماران ام اس ایران و با شعار « ام اس را بیشتر بشناسیم » برگزار می شود و جامعه حمایت از بیماران ام اس ایران با داشتن یازده هزار عضو از زمره بزرگترین سازمانهای مردم نهاد کشور می باشد .

حقیقی از تمام دست اندرکاران، شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی خواست تا با حضور مقتدرانه خود در نخستین نمایشگاه نیازمندی های صنعت روابط عمومی بر غنای آن بیفزایند.

دریافت بلیط رایگان حضور در مسابقه فوتبال ستارگان جهان و ستارگان ایران


اعضاء محترم جامعه بیماران ام اس ایران (آقایان) جهت دریافت بلیط رایگان حضور در مسابقه فوتبال ستارگان جهان و ستارگان ایران به دفتر جامعه حمایت از بیماران ام اس ایران مراجه فرمایید

 

4a345317-f946-437b-b47e-8e20eba83727

نشست خبری مسابقه فوتبال ستارگان دنیا و تیم هنرمندان ایران توسط جامعه حمایت از بیماران M.S برگزار شد.

نشست خبری مسابقه فوتبال ستارگان دنیا و تیم هنرمندان ایران توسط جامعه حمایت از بیماران M.S و با حضور خیرین و اصحاب رسانه در مجتمع تجاری پالادیوم برگزار شد. حسین یاریار مدیر تیم هنرمندان در خصوص روال هماهنگی ها و نحوه عقد قرارداد با تیم ستارکان دنیا به مدیریت میشل سالگادو، توضیحاتی را ارائه نمود. یاریار از حضور علی پروین به عنوان سرمربی تیم هنرمندان خبر داد. ایشان در پاسخ به سوال خبرنگار مهانیوز که از همکاری و همراهی سازمان ها و ادارات دولتی پرسیده بود، سکوت کرد.
در ادامه مراسم از بلیط های نمادین این مسابقه و میثاق نامه حمایت از بیماران با حضور دکتر حقیقی مدیر روابط عمومی جامعه حمایت از بیماران M.S و حسین یاریار، رونمایی شد. در این نشست از حضور صمیمانه فرشید فهیم مجری صدا و سیما در برنامه های جامعه حمایت از بیماران M.S و تیم هنرمندان تقدیر شد.

IMG 0246

IMG 0131

IMG 0208
 

رئیس شورا در دیدار با مسئولان جامعه حمایت ازبیماران ام.اس ایران

IMG 20150803 232057
 ازتجارب مفید سایرسازمانهای مردم نهاد،بهره بگیرید

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی جامعه ام.اس
حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا تقوی در دیدار با تعدادی از اعضای هیأت مدیره جامعه حمایت از بیماران ام.اس  با اشاره به تجربیات تشکلهای مردم نهاد ایران در حوزه های مرتبط با یاری رسانی به بیماران خاص، گفت: به حمد الهی و با رویکرد مثبت ملی؛ این فعالیت ها باعث شده است تا فرهنگ سازی برای مقابله با ریشه های مسبّب بیماری مذکور و کنترل عوارض ناشی از آن، به نحو مطلوبی صورت پذیرد.
تعامل نهادهای مردمی با یکدیگر، موجب هم افزائی توان این مجموعه ها می شود
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور ضمن تأکید بر ضرورت ارتباط گیری بیشترجامعه حمایت ازبیماران ام.اس ایران با مجمع خیرین سلامت کشور، اظهار امیدواری کرد تا تعامل روزافزون اینگونه نهادهای مردمی با یکدیگر باعث هم افزائی توان مجموعه های مردم نهاد شود.
باید برنامه محور باشید
رئیس هیئت اُمنای مجمع خیرین سلامت استان تهران در ادامه سخنان خود به تبیین جایگاه والای وقف در پیشبرد اهداف نظام سلامت پرداخت و گفت: باید برنامه محور باشید تا با تدوین خواسته ها و مطالبات خود، زمینه های کاهش مشکلات مبتلایان به بیماران ام.اس را فراهم آورید.
IMG 20150803 232925
در ادامه آقای بابائی «رئیس جامعه حمایت از بیماران ام.اس» به ارائه گزارشی از فعالیت های این سازمان مردمی و نهاد حمایتی پرداخت.وی گفت با توجه به گسترش روزافزون این بیماری در سطح جهان و بخصوص در کشور عزیزمان اثار مخرب این بیماری بجز بیمار ،خانواده های انها را به شدت درگیر نموده و مسایل و مشکلات آن ها را بیش از پیش فراهم آورده است.هزینه های درمان سنگین و کمبود امکانات باعث  فشار به لایه های زیرین خانواده شده و امکان تامین هزینه های درمانی را برای آن ها دشوار ساخته است.
بابایی ضمن ارایه توضیحات از رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه بعنوان مهم ترین دستگاه مردمی و مذهبی کشور خواست تا با ارایه رهنمودها و اطلاع رسانی به مردم، بیماران و مردم عزیز کشورمان را در مقابله با شیوع و پیشگیری از این بیماری یاری رسانند.

 

IMG 20150803 232951

جوملا فارسی